H48SL1R560PNFA SPC, CIRCUITO, LA FUNCIÓN
H48SL1R560PNFA Datasheet PDF
FabricanteEmbalajeDescripciónPDFTemperatura
Delta Electronics, Inc.Delphi Series H48SL, 200W Half Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.5V/60A out Min°C | Max°C